Operator maszyn
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn produkujących papierowe opakowania- przezbrajanie maszyn- usuwanie usterek- Kontrola jakości wytwarzanego towaru

Wymagania stanowiska

- Wiedza na temat mechaniki ogólnej- Wykształcenie związane z mechaniką będzie dodatkowym atutem- Umiejętnośći techniczne- Doświadczenie na produkcji jako operator maszyn będzie dodatkowym atutem, jednak najważniejsze są umiejętności techniczne - może to być hobby związane majsterkowaniem ,naprawami itd

Oferujemy

- Stałe wynagrodzenie + nagroda uznaniowa do 1000zł/msc + dodatek za 4 brygady - około 600zł, 150-300zł/msc za pracę w nocy- Bezpłatna możliwość z korzystania z siłowni w Krapkowicach- 4 godziny darmowego pływania na basenie w Krapkowicach- Ubezpieczenie grupowe- Programy korporacyjne (konkursy, wydarzenia)- Na koniec roku nagrody świąteczne i premia frekwencyjna do 1200zł

  • Praca Krapkowice
  • Operator maszyn Krapkowice
  • Operator Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116