Operator maszyn | Produkcja folii | Umowa o pracę OD ZARAZ
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
OTTO Work Force
22. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy liniach produkcyjnych
  • Transport wózkiem paletowym ręcznym (nie wymagane żadne uprawnienia)
  • Dowóz komponentów do maszyn
  • Utrzymanie porządku przy linii, segregacja folii

WYMAGANIA:
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym po 12 h
  • Zaangażowanie i sumienność

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Świetne wynagrodzenie
  • Dodatki: +20% za zmiany nocne, +100% za nadgodziny
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Pracę w systemie 12-godzinnym (2 dni pracujące, 2 dni wolne)
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Wsparcie konsultantów OTTO

  • Praca Celestynów
  • Operator maszyn Celestynów
  • Operator Celestynów
  • Pracownik produkcji Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190