Operator maszyn | Praca pon-pt
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja: Ciemne (powiat wołomiński)

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i nadzór nad linią
  • kontrola parametrów maszyn w toku produkcji
  • przestrzeganie receptur i specyfikacji produktów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów produkcyjnych/ znajomość branży ciastkarskiej lub piekarniczej - mile widziane
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy i dodatki
  • pracę w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe bony świąteczne
  • szkolenia stanowiskowe oraz kursy
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • nowoczesne technologie i maszyny

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Radzymin
  • Operator maszyn Radzymin
  • Operator Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251