Operator maszyn | Panie i Panowie | bez doświadczenia | praca od zaraz
  • Oleśnica
operator maszyn | Panie i Panowie | bez doświadczenia | praca od zaraz
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn do pracy na produkcji. Brak doświadczenia nie ma znaczenia - przekonasz się od razu podczas wdrożenia.
Oferujemy wsparcie i szkolenia, a nawet możliwość awansu i podwyżki.

Aplikuj szybko bez CV - rekruterka zadzwoni do Ciebie i sprawdzisz, czy mamy idealną pracę dla Ciebie.

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane - doświadczenie na produkcji i uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat i stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie miesięczne 4660 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • ciekawą pracę i świetną atmosferę z nastawieniem na współpracę
  • wsparcie podczas wdrażania do pracy, jak i przez cały czas zatrudnienia
  • możliwość zgłaszania zmian poprawiających bezpieczeństwo, jakość lub wydajność na terenie zakładu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość awansu

Zadania

  • współpraca z działem młynków w zakresie ilości materiałów
  • odbieranie materiałów z produkcji i odwożenie do wyznaczonych miejsc
  • opisywanie etykiet
  • współpraca z technikami w przezbrajaniu maszyn

  • Praca Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584