Operator Maszyn | Od zaraz | Wysokie zarobki | Pruszków
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko : Operator Maszyn

Lokalizacja: Pruszków

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Kontrola parametrów technologicznych i jakościowych procesu
  • Współpraca z działem technicznym w obszarze utrzymywania sprawności maszyn
  • Planowanie pracy maszyn zgodnie z planem produkcyjnym
  • Kontrola jakości surowca

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy z zakresu procesów technologicznych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn z komputerem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w uparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 5500 zł brutto)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • System premiowy po okresie próbnym
  • Płatne nadgodziny
  • Wolne weekendy!
  • Długofalową współpracę po okresie wdrożenia
  • Odzież roboczą

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584