Operator Magazynu (obsługa wózka jezdniowego)
  • Wróblowice
, Wróblowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Persan Polska S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków jezdniowych o napędzie gazowym lub elektrycznym - wózki czołowe, platformowe, wózki wysokiego składowania;
  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne oraz odbiór wyrobu gotowego i transport do obszaru magazynowego;
  • Obsługa zleceń oraz przygotowywanie wysyłek;
  • Załadunek i rozładunek aut ciężarowych;
  • Weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • Posiadanie ważnego uprawnienia UDT WJO I;
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym;
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Obsługa komputera.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wnagrodzenie.
  • Bezpłatny transport z kilku lokalizacji.
  • Produkty firmowe - cyklicznie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 572
18 690