Operator Magazynu
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, śląskie, Polska
Valeo
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Wypełnianie debiutów, etykietowanie i zmiana etykiet produktów i opakowań;
  • Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z instrukcjami do opakowań jednostkowych i zbiorczych;
  • Przygotowanie serii karkasów do produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • Sortowanie dostaw karkasów zgodnie z wytycznymi.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;
  • Praca według ustalonych standardów BHP i instrukcji magazynowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Operator Czechowice-Dziedzice
  • Operator maszyn Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567