Operator magazynowy
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
ZPC Milanówek Sp. z o.o.
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Optymalizacja przestrzeni magazynowej.
  • Obsługa procesów przyjęcia i wydania towarów, w tym produktów gotowych i półproduktów.
  • Kontrola zgodności i jakości wysyłanych towarów.
  • Zarządzanie stanami magazynowymi i zabezpieczenie komponentów produkcyjnych.
  • Obsługa wózków widłowych.

Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle produkcyjnym.
  • Ważne uprawnienia UDT na wózki widłowe.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie.
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy
  • Pełny etat w systemie 3-zmianowym (Pn-Pt: 6-14, 14-22, 22-6).
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez agencję z opcją przejęcia bezpośredniego.
  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dofinansowanie do sportu, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty firmy.
  • Dostęp do parkingu dla pracowników.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563