OPERATOR LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ
  • Braniewo
Braniewo, Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie
11. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Rodzaj prac: pracownicy będą wykonywać prace związane z obsługą wewnętrznej logistyki firmy.
Ogólny zakres obowiązków: obsługa logistyczna przez operatora, przemieszczanie naczep, przyczep na stanowiska rozładunkowe lub załadunkowe, transport materiałów odpadów poprodukcyjnych do magazynu zewnętrznego oraz obsługa logistyczna, obsługa logistyczna przez operatora kontenerów transportowych z odpadami poprodukcyjnymi, obsługa logistyczna przez operatora względem opakowań po surowcach dostarczanych na potrzeby produkcji ze wskazaniem punktu odbioru takowych opakowań, obsługa logistyczna przez operatora wewnętrznych dróg transportowych i placów manewrowych w okresie zimowym.

Inne wymagania
Umiejętności: manualne, intelektualne w prowadzeniu sprzętu logistycznego takiego jak sprzęt Logistyczny CASE IH FARMALL 110C po przeszkoleniu przez pracodawcę.
Doświadczenie zawodowe: mile widziane, szkolenia logistyczne będą przeprowadzane przez firmę.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Braniewo
  • Operator Braniewo
  • Operator maszyn Braniewo
  • Braniewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179