Operator Logistyczny w Magazynie
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek, załadunek, przyjęcie i weryfikacja dostaw
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień, obsługa wysyłki za pomocą systemów magazynowych i przewoźników
  • Nadzór nad rozmieszczeniem towarów, przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa na magazynie
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputerowej, mile widziane doświadczenie w SAP
  • Uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych
  • Samodzielność, zaangażowanie i dokładność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy
  • Stabilność zawodową, umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116