Operator linii zrobotyzowanej
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
DSI Underground Merol Sp. z o.o.
15. 10. 2024

DSI Underground jest wiodącym na świecie dostawcą produktów, systemów i rozwiązań dedykowanych z budowie naziemnej dla górnictwa podziemnego i tunelarstwa, obecnym w 70 krajach, 5 kontynentach i zatrudniającym łącznie ponad 2 000 pracowników. Naszym pracownikom oferujemy szerokie perspektywy rozwoju i możliwości kariery w ciekawym, zróżnicowanym i międzynarodowym środowisku.
W chwili obecnej poszukujemy"
OPERATOR LINII ZROBOTYZOWANEJ
Zakres obowiązków:
- obsługa robotów
- przezbrajanie i przygotowywanie robota do pracy,
- prowadzenie samokontroli wykonywanych operacji,
Wymagania:
- pracy w systemie dwuzmianowym, okresowo w systemie trzyzmianowym
- umiejętność obsługi maszyn warsztatowych;
- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnicy i/lub wózka widłowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 30 dni.

  • Praca Stalowa Wola
  • Operator Stalowa Wola
  • Operator maszyn Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699