Operator linii rozlewniczej - Sosnowiec
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej;
  • rozlewanie środków czystości oraz chemii samochodowej;
  • naklejanie etykiet;
  • pakowanie produktów.

Wymagania:

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w systemie trzyzmianowym;
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na produkcji;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stawkę 4600 zł brutto /mies.;
  • premię frekwencyjno-uznaniową - 2 zł do każdej przepracowanej godziny;
  • pracę w systemie trzyzmianowym w Sosnowcu-Środuli;
  • możliwość zobaczenia stanowiska pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy.

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914