Operator linii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Smart-HR
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę linii produkcyjnej,
  • Ustawianie parametrów linii,
  • Kontrolę jakości produktu na każdym etapie produkcji,
  • Reagowanie na odchylenia w procesie,
  • Kontakt z serwisem linii.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (co będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia, wczasy po gruszą, premie świąteczne, premie dodatkowe),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Nowoczesne narzędzia i środowisko pracy,
  • Udział w międzynarodowych szkoleniach,
  • Pracę w pozytywnej i wspierającej atmosferze.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się produkcją przemysłową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087