Operator linii produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy Kandydatów i Kandydatki, również bez doświadczenia. Możliwość rozpoczęcia pracy już we wrześniu!

TEL: 665 120 130

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia - warunek konieczny
  • gotowość do pracy na terenie ,,Bojkowskiej strefy ekonomicznej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta już po 6 miesiącach
  • podstawę 4400 zł brutto + premie miesięczne
  • dofinansowanie do stołówki
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • premię za polecenie Kandydata - nawet 3000 zł brutto
  • szybką ścieżkę rekrutacji

  • Praca Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567