Operator linii produkcyjnej od zaraz! Umowa o pracę, premie
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przygotowywanie linii produkcyjnej do pracy
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • stała kontrola jakości produkowanych wyrobów na linii

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenia na start 4900 zł brutto + premie
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień opłaconych przez pracodawcę
  • długoterminową współpracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 182
    19 751