Operator linii produkcyjnej (k/m)
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
21. 9. 2024

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej na poszczególnych etapach procesu,
  • dbałość o jakość produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn linii produkcyjnej,
  • dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pn. - ndz.).
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836