Operator linii produkcyjnej
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opolskie, Polska
WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Obsługa linii produkcyjnej (membrany, siatki, folie, włókniny i akcesoria dachowe)
Bieżący monitoring wskaźników produkcyjnych i jakościowych
Realizacja planów produkcyjnych
Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
Gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem) na 3 zmiany
Zaangażowanie i punktualność
Dodatkowym atutem będzie:
Doświadczenie w pracy na produkcji
Co oferujemy:
Stawka 4500-5650 brutto + premie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie zwracającej uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy – umowa bezpośrednio z pracodawcą
Premia za prace w systemie czterobrygadowym
Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
Dodatek za pracę w nocy
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Zapraszam do kontaktu:
Kontakt telefoniczny - +48 539 198 300 - Anastasiia
Informacje o firmie Corotop S.A.
W ciągu prawie 27 lat działalności zbudowaliśmy relacje biznesowe z grupą ponad 1500 stałych klientów.
Nasze produkty trafiają na rynek poprzez wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne, hurtownie i składy budowlane oraz sieci marketów budowlanych. Ponadto zaopatrujemy producentów chemii budowlanej, systemów dachowych i materiałów izolacyjnych w produkty uzupełniające oferowane przez nich systemy (tzw. „private label”). Nasze marki to:
Corotop - membrany i folie dachowe,
Rednet – siatki podtynkowe z włókna szklanego,
Secco – artykuły chemii budowlanej.
Od 2022r. jesteśmy częścią Grupy Kingspan. Aby osiągnąć sukces, nieustannie dbamy o proaktywność, pracę zespołową i jakość. Wiemy, że zarządzanie tymi elementami przynosi korzyści naszym klientom, partnerom i otoczeniu każdego dnia.

  • Praca Ozimek
  • Operator Ozimek
  • Operator maszyn Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941