Operator linii produkcyjnej
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

• obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej

• prowadzenie procesów topienia

• sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu;

• ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania;

• czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego;

• czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora;

• wywożenie i ważenie zgarów;

• obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi. Wymagania stawiane kandydatom:

WYMAGANIA:

Wymagania:

• podstawy obsługi komputera;

• umiejętność pracy w zespole;

• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;

• zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;

• motywacja i chęć do pracy;

• rzetelność, uczciwość, punktualność.

• mile widziane wykształcenie zawodowe;

• mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej;

• mile widziane uprawnienia gazowe (świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji);

• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3;

• mile widziane uprawnienia na suwnice lejnicze (kat IIS);

OFERUJEMY:

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;

• grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

• ciekawą, pełną wyzwań pracę;

• pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;

• niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;

• atrakcyjne wynagrodzenie - mozliwość wysokich zarobków od 4000 netto

  • Praca Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509