Operator linii produkcyjnej
  • Legnica
operator linii produkcyjnej
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie Steico w Osłej, która może się stać Twoją świetną szansą do rozwoju.

Zarobki na start to 3650 - 4700 zł netto "na rękę" (podstawa plus premie).

Jest to praca w zautomatyzowanej firmie. Maszmożliwość rozwinięcia swoich możliwości i dzielenia się swoją wiedzą. Zapoznasz się z pracąod samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca jest na jedną zmianę.

Aplikuj już dziś. Pospiesz się, bo miejsca szybko znikają.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy na miejscu
  • umowę o pracętymczasową na start zprzejściem w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • pracę obecnie najedną zmianę od poniedziałku do piątkuw godzinach7-16
  • możliwośćnadgodzin płatnych 65% procentwięcej niż standardowe 50%
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • dofinansowanie dojazdów do pracy:100zł "na rękę" za każde 10km dojazdu
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, a po przejściu w bezpośrednie: 13-sta pensja, wczasy pod gruszą, bezpłatny transport w przyszłości. To tylko kilka z nich.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą komputera
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych

  • Praca Legnica
  • Operator Legnica
  • Operator maszyn Legnica
  • Operator koparki Legnica
  • Operator wózków widłowych Legnica
  • Operator maszyn budowlanych Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864