Operator Linii Produkcyjnej
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Diety od Brokuła
12. 6. 2024

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku specjalisty - operatora linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: Rumia

Czas pracy: od soboty do środy, praca zmianowa, godz. 5:00-13:00, 9:00-17:00, 18:00 - 2:00.

Zakres zadań:

  • Praca i jednoczesny nadzór nad prawidłowością działania linii produkcyjnej (branża spożywcza),
  • Raportowanie niezbędnych danych z pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,
  • Utrzymanie w sprawności linii produkcyjnej poprzez właściwą konserwację urządzeń produkcyjnych,
  • Aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo linii produkcyjnej,
  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami,
  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej,
  • Staranne i sumienne wykonywanie prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne i pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność czytania schematów budowy maszyn,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem naprawczym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej spożywczej  przy obsłudze maszyn i linii produkcyjnej (produkcja ciągła),
  • Mile widziana znajomość budowy i działania układów sterowania, elektrycznych, hydraulicznych,
  • Opanowanie i umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji,
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność.
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Okres próbny umowa zlecenie,
  • Po okresie próbnym kontrakt B2B - opłacamy ZUS i podatek,
  • Kontrakt na czas nieokreślony,
  • Płatny urlop,
  • Możliwość skorzystania z usług księgowych na preferencyjnych warunkach,
  • Prywatne ubezpieczenie na zdrowie i życie,
  • Zniżki na nasze produkty,
  • Możliwość dołączenia do programu Multi Sportu.

Prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851