Operator linii produkcyjnej
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie procesu produkcji przy wyznaczonej linii,
  • wspólne prace na różnych liniach pakujących,
  • ustawienie maszyn (po solidnym przeszkoleniu),
  • przestrzeganie instrukcji HACCP,
  • dbałosć o higienę pracy.

WYMAGANIA:
  • wymagane cv w języku angielskim,
  • znajomość języka angielskiego/holenderskiego –B1,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 miesiące,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 15,75 euro brutto na godzinę oraz dodatki zmianowe,
  • stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika,
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • opieka koordynatora w Holandii,
  • ubezpieczenie Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto,
  • dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem.

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584