Operator linii produkcyjnej
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Mamy dla Ciebie super ofertę pracy

Stałe zatrudnienie i stabilizacja,

wolne weekendy iwynagrodzenie6000 zł na start!

Lokalizacja: Stanowice / k. Oławy

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej (8h)
  • gotowości do pracy w temperaturze 12 stopni

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 6000 zł brutto na start!
  • gwarantowane podwyżki (dodatki stażowe) od 200 zł brutto już po 3 miesiącach pracy
  • umowę o pracę (bezpośrednio z Pracodawcą)
  • wolne weekendy- praca od poniedziałku do piątku
  • bogaty pakiet benefitów (m.in opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta kultura i sport)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowywanie materiału do produkcji

  • Praca Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570