Operator linii produkcyjnej
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • prowadzenie procesów topienia
  • sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu;
  • ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania;
  • czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego;
  • czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora;
  • wywożenie i ważenie zgarów;
  • obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi.

WYMAGANIA:
  • podstawy obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • motywacja i chęć do pracy;
  • rzetelność, uczciwość, punktualność.
  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej;
  • mile widziane uprawnienia gazowe (świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji);
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3;
  • mile widziane uprawnienia na suwnice lejnicze (kat IIS);

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;
  • grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie - mozliwość wysokich zarobków od 4000 netto

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544