Operator Linii Produkcyjnej
  • Pomiechówek
Pomiechówek, Pomiechówek, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z normami jakości i wydajności
  • obsługa urządzeń (panele dotykowe, automatyzacja)
  • utrzymywanie porządku i czyszczenie linii produkcyjnej
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu
  • kontrola i regulacja ustawień urządzeń
  • naprawa drobnych usterek
  • zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:

  • min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • min. zawodowe wykształcenie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Pomiechówek
  • Operator Pomiechówek
  • Operator maszyn Pomiechówek
  • Pomiechówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941