Operator linii produkcyjnej
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • Współpraca z działem magazynowania
  • Proste prace produkcyjne

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • Wykształcenia min. zawodowe
  • Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Miesięczną premie
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie uczelni
  • Transport dofinansowany przez pracodawcę z: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś
  • Pełen dostęp do ciekawych szkoleń

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714