Operator linii produkcyjnej | Bez doświadczenia | Wolbrom
  • Wolbrom
Wolbrom, Wolbrom, Małopolskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych m.in. prasy, zgrzewarki, klejarki;
  • prace manualne;
  • kontrola wizualna jakości wyrobu;
  • uzupełnianie dokumentów produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Rzetelność, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - III ZMIANY (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny ZUS, płatny urlop);
  • Docelowe zatrudnienie w zakładzie;
  • Godziny pracy w systemie III zmianowym (pn-pt) - WOLNE WEEKENDY!
  • Możliwość nadgodzin w soboty - dodatkowo płatne;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Pracę w zakładzie dbającym o organizację pracy i wysokie bezpieczeństwo.

  • Praca Wolbrom
  • Operator Wolbrom
  • Operator maszyn Wolbrom
  • Wolbrom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190