Operator linii produkcyjnej – zarób do 6000 zł/brutto!
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Zapraszamy do naszego zespołu! Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie dynamiczną pracę i dbałość o najwyższą jakość produktu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • Podejmowanie wyzwań na każdym etapie linii produkcyjnej, gdzie Twoje pomysły i innowacyjne podejście są mile widziane!
  • Identyfikacja problemów występujących w trakcie pracy, potencjalnych zagrożeń pod kątem bezpieczeństwa, jakości produktu, efektywności pracy
  • Dbałość o jakość produktu
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania procesu produkcji
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie woparciu oumowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które docenia Twoje pasje i wysiłek, bo w naszym zespole liczy się każdy wkład!
  • Pakiet benefitów(karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, itp.)
  • Transport pracowniczy z wybranych miejscowości: Góra, Ciechanów, Dzierzążnia, Legionowo, Płońsk, Nasielsk, Zakroczym, Strzegowo, Słupia, Smoszewo, Świercze

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Radzymin
  • Operator Radzymin
  • Operator maszyn Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458