Operator Linii Produkcyjnej – Obsługa maszyn typu Homag
  • Jasło
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
BALTIC WOOD S.A.
10. 9. 2024

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Eksploatacja oraz obsługa zautomatyzowanej frezarki wielowrzecionowej,
  • Raportowanie wyników produkcyjnych w systemie klasy ERP,
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • Wykonywanie czynności kontrolno- pomiarowych (precyzyjnymi przyrządami mierniczymi) zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,
  • Szybkie reagowanie w razie wystąpienia zakłóceń w procesie produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie przy pracy na obrabiarkach CNC np. centra obróbcze firmy HOMAG,
  • Doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych – min 1 rok,
  • Znajomość technik i urządzeń do obróbki drewna,
  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym,
  • Znajomość obsługi komputera pozwalająca na sprawne i poprawne prowadzenie procesów produkcyjnych oraz raportowanie wyników,
  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy,
  • Chęć zdobywania wiedzy z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Proces wdrożenia od firmy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Odzież ochronną i jej serwis,
  • Pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresach świątecznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Jasło
  • Operator maszyn Jasło
  • Operator Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584