Operator linii pakującej od 5100 zł brutto!
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Job Impulse
17. 7. 2024

Operator linii pakującej od 5100 zł brutto! Branża farmaceutyczna.
Miejsce pracy: Stryków
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie od pierwszego dnia
Wynagrodzenie od 4800 do 5100 zł brutto
Dojazd pracowniczy ŁKA z Łodzi, Zgierza, Domaniewic, Łowicza
Praca w sterylnym, klimatyzowanym zakładzie
Premia 300 zł brutto miesięcznie
Benefity: możliwość korzystania z karty Multisport
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji
Książeczka Sanepid (lub gotowość do jej wyrobienia)
Gotowość do pracy zmianowej
Twoje zadania:
Przygotowanie maszyn do pakowania leków,
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
Przeprowadzanie testów jakościowych podczas pakowania,
Praca przy komputerze (logowanie do systemu, wprowadzenie wyników pomiarów)
Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń 512 505 025

  • Praca Stryków
  • Operator Stryków
  • Operator maszyn Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567