Operator linii pakującej
  • Warszawa
operator linii pakującej
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Szukasz stabilnej pracy na produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym? Posiadasz doświadczenie na produkcji i jesteś zaznajomiony z maszynami produkcyjnymi? Jeśli tak, aplikuj. Opowiemy o szczegółach oferty!

Lokalizacja: okolice PKP Służewiec (Warszawa Mokotów)

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawca w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14:00, 14-22:00 i 22-6:00),
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • dodatki do wynagrodzenia - praca w weekend dodatkowo płatna (dla chętnych), premia roczna, oraz atrakcyjne benefity - bony świątecznie i okolicznościowe, bezpłatna prywatna opieka medyczna,
  • na miejscu darmowy parking na terenie zakładu.

Zadania

  • obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków,
  • nadzór i kontrola procesu produkcji,
  • raportowanie do przełożonego,
  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894