Operator linii pakującej
  • Niemcy
Niemcy, Norymberga, 0, Niemcy
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pakowanie produktów spożywczych takich jak kluski czy knedle.
  • Kontrolowanie jakości produktów.
  • Praca przy taśmie produkcyjnej.

Czego oczekujemy?

  • Chęć do pracy w trybie 3-zmianowym.
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
  • Prawo jazdy kategorii B (posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem).

Co gwarantujemy Ci w zamian?

  • Umowę o pracę według niemieckich standardów.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Wynagrodzenie 13,50 euro brutto na godzinę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie: dwuosobowy pokój z pełnym wyposażeniem, w tym dostępem do kuchni, łazienki i internetu.
  • Dodatki za pracę nocną oraz nadgodziny.
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i atrakcyjne świadczenia socjalne.
  • Premie świąteczne i urlopowe.
  • Wsparcie w załatwianiu formalności związanych z pracą za granicą, w tym pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (Kindergeld).
  • Szkolenie wstępne oraz stała opieka koordynatora.
  • Możliwość długotrwałej współpracy również dla par.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Operator Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy

  • 110 929
    20 567