Operator linii pakowania kosmetyków – łatwe obowiązki i super zarobek
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
OTTO Work Force
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy liniach produkcyjnych,
  • oklejanie i pakowanie kosmetyków,
  • wykorzystanie skanera ręcznego.

WYMAGANIA:
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • stawkę: 27,70-30,50 zł brutto / godzina (pamiętaj, że jeżeli jesteś studentem Twoja stawka brutto=netto!)
  • umowę zlecenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie, które może sięgnąć nawet 4400 zł netto miesięcznie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 12-godzinnym (06:00-18:00, 18:00-06:00) lub 8-godzinnym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00),
  • tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia (na wniosek pracownika),
  • pracę na zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • wsparcie konsultantów OTTO.

  • Praca Garwolin
  • Operator Garwolin
  • Operator maszyn Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851