Operator linii odlewniczych
  • Strzelce opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce opolskie, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Najnowocześniejsza odlewnia ciśnieniowa aluminium w Europie, szuka pracowników na długotrwałą współprace na stanowiskuoperatora linii odlewniczych.

Praca wKędzierzynie-Koźlu.Doświadczenie nie jest wymaganie- wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania i chęci do pracy

Wyślij sms o treści "BMW" lub zadzwoń pod numer695 952 109

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4800 zł brutto + premia kwartalna
  • kawę i kanapkę za 1zł na miesiąc
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS)
  • pracę bez presji czasu, we własnym tempie
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych
  • pakiet benefitów

Zadania

  • prosta obsługa maszyn
  • wizualna ocena jakości produktu na stanowisku pracy
  • praca w całości do przyuczenia

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567