Operator Linii Montażu
  • Opole
Opole, Opole, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

• Montaż części i komponentów w produkcie zgodnie z obowiązującym procesem produkcyjnym w firmie• Korzystanie z odpowiednich narzędzi oraz aparatury pomiarowej zgodnie z wytycznymi stanowiskowymi • Przeprowadzanie testów jakości oraz wypełnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami stanowiska • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o narzędzia

Wymagania stanowiska

• Doświadczenie w pracy produkcyjnej • Zręczność manualna • Atutem będzie wcześniejsza praca z narzędziami takimi jak wkrętarki, klucze pneumatyczne czy klucze ręczne • Dobra kondycja fizyczna - ręczny montaż komponentów • Umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B1 w mowie i piśmie

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę tymczasową• Wynagrodzenie stałe wraz z miesięczną premią do 10% • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku• Prywatne ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną • Zakładowy Fundusz Świadczeń (m.in.wczasy pod gruszą i premie świąteczne)• Dopłaty do posiłków w zakładowej stołówce • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w stuktutach firmy

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584