Operator linii lakierniczej - lakiernik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Electropoli Poland Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Malowanie detali zgodnie z technologią procesu
  • Obsługa kabiny lakierniczej
  • Obsługa, czyszczenie, konserwację urządzeń do lakierowania (pistolety, węże, itp.)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obsługi sprzętu lakierniczego, obsługa aplikacji automatycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdyscyplinowanie

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami oraz bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Electropoli Poland!
  • Program emerytalny
  • Zorganizowane przewozy dla pracowników spoza Bielska-Białej oraz bezpłatne przejazdy liniami MZK nr 19 i 29,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet kultura – konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin
  • Pakiet zdrowie – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin
  • Pakiet sport – dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon)
  • Stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
  • Możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive

  • Praca Bielsko-Biała
  • Lakiernik Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894