Operator linii i maszyn produkcyjnych
  • Wola Wiązowa
łódzkie, Wola Wiązowa, łódzkie, Polska
BROMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 9. 2024

Obowiązki

  • Obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej
  • Praca zgodna z zasadami BHP i OŚ
  • Przygotowywanie produktu przy użyciu surowców zgodnych z specyfikacją
  • Dbałość o zachowanie ciągłości procesu technologicznego na powierzonej linii,
  • Wykrywanie i zgłaszanie ewentualnych problemów,
  • Wykonywanie bieżących regulacji oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Dbałość o czystość maszyn oraz otoczenia produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Kontrolowanie parametrów procesu i jego ciągłe doskonalenie

Wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych,
  • Rozwinięte zdolności techniczne
  • Umiejętności samodzielnej pracy i dobrej współpracy z innymi;
  • Dbałość o szczegóły
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka podstawowa + premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584