Operator linii
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 10. 2024

Obowiązki

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego
  • utrzymanie wysokich standardów jakościowych i bezpieczeństwa
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (np. karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Wołomin
  • Operator Wołomin
  • Operator maszyn Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699