OPERATOR LASERA CNC (K/M)
  • Słubice
Słubice, Słubice, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Audit HR poszukuje Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)
  • Uzbrajanie obrabiarki w narzędzia
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Pasja i zrozumienie specyfiki pracy z urządzeniami, maszynami
  • Umiejętność komunikacji pisemnej i słownej w języku polskim

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełne wdrożenie do pracy na stanowisku Operatora CNC
  • Realny rozwój w tym możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych
  • System premiowy
  • Świadczenie urlopowe
  • Dodatek za dojazd do pracy

  • Praca Słubice
  • Operator Słubice
  • Operator maszyn Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045