OPERATOR ŁADOWARKI ZAPEWNIAMY DOJAZD I ZAKWATEROWANIEE
  • Gromadka
Gromadka, Gromadka, Dolnośląskie, Polska
VAN WERVEN POLAND SP. Z O.O.
10. 8. 2024

Firma Van Werven Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko :
OPERATOR ŁADOWARKI
Miejsce pracy: Osła, Gmina Gromadka, woj. dolnośląskie
Główne zadania:
- obsługa ładowarki,
- transport wewnętrzny towarów,
- załadunek towarów; Wymagania:
- uprawnienia do obsługi ładowarki min. kl. III,
- gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym, praca 2na2: 2 tygodnie pracy, kolejne 2 tygodnie odpoczynek, praca zmianowa: 6-18,18-6,
- dokładność, staranność, punktualność, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
Oferujemy:
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
-stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjny system premiowy,
- przyjazną atmosferę,
-dojazd i zakwaterowanie. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Van Werven Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-435, ul. Zakopiańska 177 dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

  • Praca Gromadka
  • Operator Gromadka
  • Operator maszyn Gromadka
  • Gromadka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392