OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS
  • Mszana
Mszana, Mszana, Śląskie, Polska
Olmet Przemysław Oleś Sp. k.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa żurawia samojezdnego typu FUCHS, ATLAS, SENNEBOGEN
  • przyjmowanie, klasyfikacja i segregacja złomu
  • kontrola jakości przyjmowanego towaru
  • prace przy rozładunku, załadunku i przeładunku materiałów
  • obsługa i kontrola stanu techniznego i konserwacja użytkowanego sprzętu

WYMAGANIA:

  • aktualne kwalifikacje IIŻ – obsługa żurawia samojezdnego i przewoźnego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej głównym dostawcą złomu do hut w kraju i zagranicą
  • współpracę z młodym, doświadczonym i zgranym zespołem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • zatrudnienie od zaraz
  • stawka godzinowa netto na rękę do 34 zł!

  • Praca Mszana
  • Operator Mszana
  • Operator Mszana Dolna
  • Operator maszyn Mszana Dolna
  • Operator maszyn Mszana
  • Mszana - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190