Operator ładowarki teleskopowej typ manitou
  • Gołkowice Górne
małopolskie, Gołkowice Górne, małopolskie, Polska
ReMar
11. 9. 2024

Obowiązki

  • Obsługa manitou – ładowarki teleskopowej,
  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • Kontrola techniczna i konserwacja sprzętu, zgłaszanie awarii i usterek,
  • Praca zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi manitou – ładowarki teleskopowej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na stanowisku manitou – ładowarki teleskopowej,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,
  • Umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu budowlanego.

  • Praca małopolskie
  • Operator małopolskie
  • Operator maszyn małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567