Operator ładowarki / koparki gąsienicowej / wozidła
  • Pogorzelice
pomorskie, Pogorzelice, Pomorskie, Polska
ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI BUDOWLANE EDWARD SKUREWICZ
7. 5. 2024

Roboty ziemne i usługi budowlane Edward Skurewicz poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ładowarki/koparki/wozidła
  • Niwelacja retenu, wykop na budowie, praca na żwirowni

Wymagania:

  • Uprawnienia na operatora koparki/ładowarki/wozidla min 2 lata
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Umowę o pracę

  • Praca pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246