Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Praca na czaszy składowiska śmieci.
  • Operowanie sprzętem do utylizacji śmieci.
  • Czyszczenie i przeprowadzanie przeglądów sprzętu.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych, spycharki, ładowarki, ewentualnie koparki klasy I lub III,
  • Uprawnienia do obsługi kompaktora.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premie wypłacane dwukrotnie w ciągu roku.

Dołącz do dynamicznego zespołu i zaangażuj się w proces utylizacji odpadów, zdobywając jednocześnie atrakcyjne wynagrodzenie i korzystając z premii rocznych. Jeśli masz doświadczenie w obszarze obsługi ciężkiego sprzętu i spełniasz powyższe kryteria, czekamy na Twoją aplikację!

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Operator Jastrzębie-Zdrój
  • Operator maszyn Jastrzębie-Zdrój
  • Operator koparki Jastrzębie-Zdrój
  • Operator wózków widłowych Jastrzębie-Zdrój
  • Operator maszyn budowlanych Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941