Operator ładowarki
  • Łódź, łódzkie
Łódź
MB Recycling
29. 8. 2024

Maya Victory sp. z o.o. to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie i każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator ładowarki

Miejsce pracy: Bogumiłów

Opis stanowiska:

Obsługa ładowarki kołowej

Załadunek, rozładunek aut ciężarowych

Wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami

Utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie

Natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem

Wymagania:

Uprawnienia do pracy ładowarką kołową Klasa III

Doświadczenie na ww. stanowisku

Wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pełne szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie

Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie recyklingowej o zasięgu międzynarodowym

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544