Operator Ładowarki
  • Gdynia, ul. Energetyków 1
pomorskie, Gdynia, ul. Energetyków 1, pomorskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia ul. Energetyków 1 (woj. pomorskie)
Główne zadania

  • Załadunek surowców do lejów zasypowych lub ich pryzmowanie.
  • Sporządzanie mieszanek surowców.
  • Niwelacja terenu.
  • Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej- usuwanie usterek.
  • Wykonywanie innych prac w ruchu zakładu, związanych z użyciem narzędzi ręcznych.

Wymagania formalne

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton.
  • Inne uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem.

Co możesz zyskać pracując dla CEMEX?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.

  • Praca pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179