Operator Ładowarek/MANITOU! Hamburg, Niemcy na 13.05!!
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
eve-tech
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Eve-Tech - Operator Ładowarek/MANITOU! Hamburg , Niemcy
Eve-Tech, z siedzibą w hamburgu , poszukuje Operatora Ładowarek/MANITOU!
Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę już 13.05!
Opis stanowiska
- Obsługa ładowarek Manitou
- Załadunek i rozładunek towarów
- Współpraca z zespołem i koordynacja zadań
- Dbanie o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur
- Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania
- Doświadczenie w obsłudze ładowarek Manitou (minimum 1 rok)
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy
- Wynagrodzenie od 15000 do 20000 zł miesięcznie
- Praca Stała, zawierana w formie Kontrakt B2B
- Elastyczny czas pracy
- Praca możliwa w weekendy
Dołącz do Eve-Tech i rozwijaj swoją karierę!

  • Praca Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246