OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 9. 2024
od 28,1 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

WYMAGANIA: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, sumienność i zaangażowanie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Pracodawca oczekuje: wykształcenie: minimum średnie lub zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kategorii B, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, niekaralność, doświadczenie min. 1 rok na stanowisku przy obsłudze koparko- ładowarki.
Mile widziane: prawo jazdy kategorii C.
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie sprzętu budowlanego zgodnie z potrzebami zakładu oraz przepisami
i zasadami bezpieczeństwa,
- Wykonywanie prac ziemnych, takich jak kopanie, załadunek, transport materiałów oraz wyrównywanie terenu, itp.,
- Codzienna konserwacja i obsługa koparki,
- Ścisła współpraca z innymi pracownikami na placu budowy w celu efektywnego i bezpiecznego realizowania zadań,
- Uczestnictwo w obsadzie pogotowia technicznego,
- Uniemożliwianie przebywania osób trzecich na terenie oczyszczalni ścieków,
- Pielęgnacja terenu oczyszczalni ścieków i przepompowni ścieków,
dalszy ciąg zakresu obowiązków oraz treść całego ogłoszenia o naborze na stronie: pgkimkrotoszyn.pl

Inne wymagania
uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, rzetelność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
pracodawca oczekuje: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, niekaralność, doświadczenie min. 1 rok na stanowisku przy obsłudze koparko- ładowarki

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnieśrednie zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Operator Krotoszyn
  • Operator maszyn Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584