Operator koparki / Operator koparko - ładowarki
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
PGTB SP. Z O.O.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W związku z dynamicznym rozwojem PGTB Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Roboty ziemne. Budowa infrastruktury inżynierii środowiska, budownictwa kubaturowego, drogowego i mostowego.

Wymagania
  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, koparki

  • gotowość do pracy w delegacji

  • aktualne orzeczenie psychologiczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży budownictwa instalacji sanitarnych

Oferujemy
  • formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji

  • nowoczesne zaplecze sprzętowe

  • Praca Włocławek
  • Operator koparki Włocławek
  • Operator Włocławek
  • Operator maszyn Włocławek
  • Operator wózków widłowych Włocławek
  • Operator maszyn budowlanych Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190