Operator koparki/maszyn budowlanych z językiem niemieckim
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Układanie kabli NN i SN dla energii odnawialnej i fotowoltaicznej,
  • Prace ziemne, wykopy i przekopy (praca fizyczna),
  • Obsługa koparek, minikoparek, ładowarek kołowych i gąsiennicowych.

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy B+E (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy jako operator koparki lub operator maszyn budowlanych,

Mile widziane prawo jazdy kat. C+E oraz znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • 190-200 godzin do wyrobienia miesięcznie (więcej dla chętnych)
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Zatrudnienie od zaraz na stałe,
  • Płatne 30 dni urlopu w ciągu roku,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

95 687
16 851