Operator Koparki - Koparko ładowarki
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
24. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatówna stanowisko  Operator Koparki - Koparko ŁadowarkiNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ?  Dołącz do nas !

Obowiązki

  • Obsługa koparki na terenie budowy
  • Prace ziemne, transportowe i załadunkowe
  • Kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
  • Prowadzenie raportów dziennych sprzętu- kart drogowych

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi koparki / koparko -ładowarki (mile widziane uprawnienia na oba rodzaje sprzętu)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Badania psychotechniczne
  • Precyzja i jakość w wykonywaniu zadań
  • Mile widziana znajomość mechaniki maszyn budowlanych
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonychprzez Spółkę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe premie, nagrody)
  • Koparka przypisana do operatora
  • Zwrot kosztów podróży
  • Zakwaterowanie i ciepły posiłek
  • Pracę na terenie Polski

  • Praca Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551